شناد
 Farsi | English | Russian | Arabic

اینفوگرافیک با موضوع استارت‌ آپ‌ ها / کسب‌ و‌ کارهای آنلاین در ایران چند سالی است که مورد توجه قرار گرفته است و روز بروز به آن افزوده می‌شود. شرکتهای نوپا و نوین را به اصطلاح استارت‌ آپ می‌ نامند...


اینفوگرافیک با موضوع استارت‌آپ‌ها / شمیم بلاگ : کسب‌و‌کارهای آنلاین در ایران چند سالی است که مورد توجه قرار گرفته است و روز به روز به آن افزوده می‌شود. شرکت‌های نوپا یا کسب‌و‌کارهای آنلاین و نوین را به اصطلاح استارت‌آپ می‌نامند. به گروه یا شرکتی استارت‌آپ گفته می‌شود که با خود ایده‌های ناب و نوینی در حوزه‌های مختلف به جامعه ارائه می‌دهد که باعث رونق در کسب‌و‌کارهای آنلاین و حتی سنتی می‌شود. وجود استارت‌آپ‌ها ایرانی در جامعه می‌تواند ضامن ایجاد اشتغال جوانان شود. موردی که حائز اهمیت است نظارت صحیح مسئولین برای ایجاد تعادل بین کسب‌و‌کارهای آنلاین و سنتی و حمایت تسهیلاتی در بخش‌های سرمایه و معرفی گسترده آنها به جامعه برای ایجاد شغل می‌باشد. برای آشنایی با استارت‌آپ و چگونگی راه‌اندازی و مسائل پیرامون آن می‌توانید اینفوگرافیک زیر را مشاهده نمایید.


شکا | ای شکا  بزرگترین و جامع‌ترین فروشگاه شیرینی سنتی ایرانی  eshoka .ir | .com


تاثیرات مهم استارت‌آپ‌ها در جامعه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


          

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شناد ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه سامانه شناد عضو شوید.

مجوز ساماندهی ناشر دیجیتال
سال رونق تولید
هدف از تاسیس سامانه جامع شناد ساماندهی و تسهیل خدمات بهتر و سریع تر به صورت اینترنتی در جهت فروش محصولات دیجیتالی و فرهنگی، نشر دیجیتال و خدمات وابسته به آن بصورت بروز و آنلاین، افزایش سرعت در خدمت رسانی به کاربران، ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد.