چرا باید وب‌سایت واکنش‌گرا باشد؟

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

اینفوگرافیک طراحی ریسپانسیو Responsive سایت چیست؟ / شمیم بلاگ : افرادی که صاحب وب‌سایت‌های فروشگاهی ، شرکتی  ، صنعتی ،  آموزشی و ... هستند ریسپانسیو یا واکنش‌گرا بودن آن برایشان حائز اهمیت است . نمایش صحیح و بهبود یافته در پلتفرم‌های مختلف از جمله موبایل ، تبلت ، دسکتاپ ، لپ‌تاپ می‌تواند به جذب مخاطب و ترافیک سایت کمک بسیاری نماید. سازگاری اندازه‌های وبسایت در پلتفرم‌های مختلف مورد بسیار مهمی است که باید در الویت‌های طراحی داینامیک قرار گیرد . تعداد قابل توجهی از وب‌سایت‌های جهان بصورت استاتیک بوده که ریسپانسیو بودن آن امکان‌پذیر نیست.


در تکمیل توضیحات دانستن تفاوت سایت‌های استاتیک و داینامیک بسیار مهم است. بصورت مختصر ، اولین وب‌سایت‌هایی که طراحی شد به صورت استانیک بود. در این سایت‌ها تغییرات در آنها فقط با طراح وب‌سایت صورت می‌گرفت و دارای انعطاف‌پذیری نبود و فقط برای افرادی کاربرد داشت که می‌خواستند در اینترنت حضور داشته باشند و تغییرات در آن به چند مورد در ماه محدود می‌شد و تداوم تغییرات وجود نداشت .


در سایت‌های داینامیک و انعطاف‌پذیر نیاز به تغییرات مداوم اطلاعات و طراحی و توسعه در آن از اهمیت زیادی برخوردار است. با توجه به این که هزینه این وب‌سایت‌ها بالاتر از استاتیک است ولی هزینه‌های آینده آن با ارتقاء یا خرید ماژول‌هایی ، بسیار اندک  یا حتی رایگان می‌باشد. یکی از فواید اصلی این نوع وب‌سایت‌ها وجود امنیت بالا و مناسب آن است و همچنین می‌توان به حجم پایین محتویات و امکانات بالای آن هم اشاره کرد. نمونه سایت‌های فروشگاهی ، صنعتی ، شرکتی ، آموزشی و ... امروزه بر اساس داینامیک بودن آن طراحی شده است.


طراحی تخصصی وب‌سایت شمیم‌وب shsw.ir با توجه به طراحان مجرب آماده طراحی و ساخت وب‌سایت‌های کم هزینه و حرفه‌ای می‌باشد.


چرا باید سایت واکنش‌گرا باشد؟

ارسال شده در مطالب و اینفوگرافیک

برچسب ها: فناوری اطلاعات, اینفوگرافیک, شمیم بانک, ریسپانسیو, واکنشگرا, Responsive, شمیم وب, استاتیک, داینامیک

  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
مجوز ساماندهی ناشر دیجیتال
این سایت متعلق به موسسه فرهنگی دیجیتالی شمیم نرم افزار دانش می باشد.
ورودی این بخش: sh59.ir
ورودی های سایت : shswco .ir | .com
Copyright © 2016 - All Rights Reserved. Designed By: www.shswco.ir