شناد
 Farsi | English | Russian | Arabic

اینفوگرافیک طراحی ریسپانسیو سایت چیست؟ / افرادی که صاحب سایتهایی نظیر فروشگاهی، شرکتی، صنعتی و آموزشی هستند ریسپانسیو یا واکنشگرا بودن آن برایشان حائز اهمیت است...


اینفوگرافیک طراحی ریسپانسیو Responsive سایت چیست؟ / شمیم بلاگ : افرادی که صاحب وب‌سایت‌های فروشگاهی ، شرکتی  ، صنعتی ،  آموزشی و ... هستند ریسپانسیو یا واکنش‌گرا بودن آن برایشان حائز اهمیت است . نمایش صحیح و بهبود یافته در پلتفرم‌های مختلف از جمله موبایل ، تبلت ، دسکتاپ ، لپ‌تاپ می‌تواند به جذب مخاطب و ترافیک سایت کمک بسیاری نماید. سازگاری اندازه‌های وبسایت در پلتفرم‌های مختلف مورد بسیار مهمی است که باید در الویت‌های طراحی داینامیک قرار گیرد . تعداد قابل توجهی از وب‌سایت‌های جهان بصورت استاتیک بوده که ریسپانسیو بودن آن امکان‌پذیر نیست.


در تکمیل توضیحات دانستن تفاوت سایت‌های استاتیک و داینامیک بسیار مهم است. بصورت مختصر ، اولین وب‌سایت‌هایی که طراحی شد به صورت استانیک بود. در این سایت‌ها تغییرات در آنها فقط با طراح وب‌سایت صورت می‌گرفت و دارای انعطاف‌پذیری نبود و فقط برای افرادی کاربرد داشت که می‌خواستند در اینترنت حضور داشته باشند و تغییرات در آن به چند مورد در ماه محدود می‌شد و تداوم تغییرات وجود نداشت .


در سایت‌های داینامیک و انعطاف‌پذیر نیاز به تغییرات مداوم اطلاعات و طراحی و توسعه در آن از اهمیت زیادی برخوردار است. با توجه به این که هزینه این وب‌سایت‌ها بالاتر از استاتیک است ولی هزینه‌های آینده آن با ارتقاء یا خرید ماژول‌هایی ، بسیار اندک  یا حتی رایگان می‌باشد. یکی از فواید اصلی این نوع وب‌سایت‌ها وجود امنیت بالا و مناسب آن است و همچنین می‌توان به حجم پایین محتویات و امکانات بالای آن هم اشاره کرد. نمونه سایت‌های فروشگاهی ، صنعتی ، شرکتی ، آموزشی و ... امروزه بر اساس داینامیک بودن آن طراحی شده است.


طراحی تخصصی وب‌سایت شمیم‌وب shsw.ir با توجه به طراحان مجرب آماده طراحی و ساخت وب‌سایت‌های کم هزینه و حرفه‌ای می‌باشد.


چرا باید سایت واکنش‌گرا باشد؟

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


          

اولین نفری که مطلع می شود، باشید!

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات ویژه ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه اینترنتی شَناد عضو شوید.

مجوز ساماندهی ;ناشر دیجیتال
سال رونق تولید
هدف از تاسیس سامانه جامع شناد ساماندهی و تسهیل خدمات بهتر و سریع تر به صورت اینترنتی در جهت فروش محصولات دیجیتالی و فرهنگی، نشر دیجیتال و خدمات وابسته به آن بصورت بروز و آنلاین، افزایش سرعت در خدمت رسانی به کاربران، ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد.