شناد
 Farsi | English | Russian | Arabic

اینفوگرافیک از گوگل بیشتر بهره ببرید / گوگل موتور جستجویی است که همه اقشار برای پیدا کردن اطلاعات خود از آن استفاده می‌ نمایند که طریقه‌ی استفاده درست از آن برای هر فردی حائز اهمیت است...


اینفوگرافیک از گوگل بیشتر بهره ببرید / شمیم بلاگ : گوگل موتور جستجویی است که همه اقشار از همه‌سنین برای پیدا کردن مشخصه و اطلاعات خود از آن استفاده می‌نمایند. با توجه به این تکنولوژی طریقه‌ی استفاده درست از آن برای هرفردی حائز اهمیت است. در مطالب قبل‌تر به آموزش طریقه‌ی جستجو اشاره کرده بودیم که می‌توانید در سایت شمیم نرم‌افزار دانش جستجو نمایید.


نکات و ترفندهایی برای دانش آموزان ، دانشجویان و پژوهشگران جهت انجام تحقیقات آنلاین و همچنین مهارت‌های جستجوی آن در گوگل مورد اشاره قرار گرفته است.


ترفندهای استفاده از گوگل را بدانید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


          

اولین نفری که مطلع می شود، باشید!

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات ویژه ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه فروشگاه اینترنتی شَناد عضو شوید.

مجوز ساماندهی ;ناشر دیجیتال
سال رونق تولید
هدف از تاسیس سامانه جامع شناد ساماندهی و تسهیل خدمات بهتر و سریع تر به صورت اینترنتی در جهت فروش محصولات دیجیتالی و فرهنگی، نشر دیجیتال و خدمات وابسته به آن بصورت بروز و آنلاین، افزایش سرعت در خدمت رسانی به کاربران، ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد.