شناد

اینفوگرافیک شناسه الکترونیکی ثبت ملی محتوای دیجیتال | شامد چیست؟ / اشخاصی که دارای وب سایت، صاحب اثر نرم‌ افزار و اپلیکیشن‌ ایرانی یا خارجی ، کانالهایی در فضای‌ مجازی...


اینفوگرافیک شناسه الکترونیکی ثبت ملی محتوای دیجیتال | شامد چیست؟ شمیم بلاگ : اشخاصی که دارای وب سایت ، صاحب اثر نرم‌افزار و اپلیکیشن‌های ایرانی یا خارجی ، کانال‌هایی در فضای‌مجازی همچون تلگرام ، اینستاگرام و انواع محصولات دیجیتال هستند می‌تواند دارای کد شامد شوند. در ادامه می‌توانید مزایای شامد را در اینفوگرافیک زیر مشاهده نمایید.


جهت دریافت کد‌شامد برای نرم‌افزارهای کامپیوتری از قبیل آموزشی ، کاربردی ، کودکان و بخش‌های دیگر دیجیتال باید یک ناشر دیجیتال انتخاب نمایید که از این طریق نرم‌افزار شما مراحل اخذ مجوز انتشار یا تکثیر انجام گیرد. سپس کد شامد برای شما صادر می‌گردد. جهت ‌ثبت‌نام و آموزش اخذ‌مجوز و آشنایی با اصطلاحات نشر به خدمات‌ نشر شمیم مراجعه نمایید.


چگونه بصورت مجاز فعالیت کنیم؟

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


          

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شناد ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه سامانه شناد عضو شوید.

مجوز ساماندهی ناشر دیجیتال
هدف از تاسیس سامانه جامع شناد ساماندهی و تسهیل خدمات بهتر و سریع تر به صورت اینترنتی در جهت فروش محصولات دیجیتالی و فرهنگی، نشر دیجیتال و خدمات وابسته به آن بصورت بروز و آنلاین، افزایش سرعت در خدمت رسانی به کاربران، ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد.