شناد

اینفوگرافیک شامد چیست؟ / با توجه به روند جدید مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌ های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی علاوه بر وب سایت‌ هایی که در گذشته لوگوی ساماندهی را دریافت می‌نمودند...


اینفوگرافیک شامد چیست؟شمیم بلاگ : با توجه به روند جدید مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی علاوه بر وب سایت‌هایی که در گذشته لوگوی ساماندهی را دریافت می‌نمودند و بر اساس محتوای آن و تایید اطلاعات هویتی صاحب وب سایت ، دارای لوگوی طلایی و دائمی می‌شدند طرحی با عنوان شامد که شامل کد و بارکد که نشان‌دهنده مجوز و صدور سایتی قانون‌مدار و سالم را ارائه می‌دهند دریافت می‌گردد.


همچنین بخش‌هایی مانند نرم‌افزارهای رایانه‌ای و موبایلی که دارای مجوز انتشار آنها بصورت حامل‌های دیجیتالی یا اینترنتی تایید شده است هم دارای کد شامد می‌شوند. کانال‌ها و شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام ، سروش ، تلگرام و ... هم می‌توانند با ثبت‌نام و روند صدور ، دارای کد شامد شوند. موسسه فرهنگی دیجیتالی شمیم نرم‌افزار دانش هم دارای نماد ساماندهی می‌باشد که کد شامد و همچنین بارکد مربوط به آن در سایت ساماندهی قابل رویت می‌باشد.


صدور و دریافت کد شامد چگونه است؟

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


          

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شناد ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه سامانه شناد عضو شوید.

مجوز ساماندهی ناشر دیجیتال
سال رونق تولید
هدف از تاسیس سامانه جامع شناد ساماندهی و تسهیل خدمات بهتر و سریع تر به صورت اینترنتی در جهت فروش محصولات دیجیتالی و فرهنگی، نشر دیجیتال و خدمات وابسته به آن بصورت بروز و آنلاین، افزایش سرعت در خدمت رسانی به کاربران، ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد.