شناد

اینفوگرافیک آیا کلمه‌ عبور شما واقعا از شما محافظت می‌کند؟ / امنیت و حفاظت از حریم‌ خصوصی و اطلاعات شخصی یکی از مهمترین عوامل برای استفاده از شبکه‌ ها و فضای‌ مجازی یا اینترنت است...


اینفوگرافیک آیا کلمه‌عبور شما واقعا از شما محافظت می‌کند؟ / شمیم بلاگ : امنیت و حفاظت از حریم‌خصوصی و اطلاعات شخصی یکی از مهمترین عوامل برای استفاده از شبکه‌ها و فضای‌مجازی یا اینترنت است . امروزه سودجویان و هکرها برای اینکه به این مواردی دست پیدا کنند از اطلاعاتی که اغلب خانواده ها در روابط اجتماعی خود به کار می‌برند استفاده می‌کنند.


لازم به توضیح است متخصصین و طراحان‌وب سایت شمیم وب جهت امنیت بیشتر کاربران و همکارانی که وب سایت یا پرتال اینترنتی دارند تاکید به پسوردهای مستحکم را داشته است. جهت مطلع شدن از میزان امنیت کلمه‌عبور یا پسورد خود می‌توانید به سایت howsecureismypassword.net مراجعه نمایید.


گذاشتن پسوردهای ضعیف ممنوع !

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


          

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شناد ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه سامانه شناد عضو شوید.

مجوز ساماندهی ناشر دیجیتال
سال رونق تولید
هدف از تاسیس سامانه جامع شناد ساماندهی و تسهیل خدمات بهتر و سریع تر به صورت اینترنتی در جهت فروش محصولات دیجیتالی و فرهنگی، نشر دیجیتال و خدمات وابسته به آن بصورت بروز و آنلاین، افزایش سرعت در خدمت رسانی به کاربران، ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد.