شناد

اینفوگرافیک فرآیند اعطای مجوز فعالیت فرهنگی دیجیتال به متقاضی / مدتی است که کابران سایت یا همکاران مرتبط با صنف نرم افزار، استارت‌آپ‌ ها سئوالاتی در مورد نحوه ناشر شدن پرسیده شده است...


اینفوگرافیک فرآیند اعطای مجوز فعالیت فرهنگی دیجیتال به متقاضی / شمیم بلاگ : مدتی است که کابران سایت یا همکاران مرتبط با صنف نرم افزار ، طراحی صفحات وب و یا تولیدکنندگان متعدد نرم‌افزاری همچنین استارت‌آپ‌های نوپا که فاقد نشر می‌باشند سئوالات زیادی در مورد نحوه ناشر شدن موسسه فرهنگی دیجیتالی شمیم نرم افزار دانش به عنوان ناشر دیجیتال ، مجوزهای مرتبط با نشر برخط و نشر برحامل و ... پرسیده شد که با مشاهده این اینفوگرافیک می‌توانید جواب سئوالات خود را پیدا کنید.


در نظر داشته باشید کسانی که به عنوان ناشر دیجیتال فعالیت می‌کنند معاف از مالیات بوده و امکان فعالیت در مکان‌های غیر تجاری را دارند . همچنین با تمهیداتی که مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای ناشرین فراهم آورده است برخورداری از تخفیفات و تسهیلات بیمه می‌باشد.

چگونه می‌توانید ناشر دیجیتال شوید ؟!

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


          

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شناد ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه سامانه شناد عضو شوید.

مجوز ساماندهی ناشر دیجیتال
سال رونق تولید
هدف از تاسیس سامانه جامع شناد ساماندهی و تسهیل خدمات بهتر و سریع تر به صورت اینترنتی در جهت فروش محصولات دیجیتالی و فرهنگی، نشر دیجیتال و خدمات وابسته به آن بصورت بروز و آنلاین، افزایش سرعت در خدمت رسانی به کاربران، ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد.