شمیم نرم افزار دانش

اینفوگرافیک خطوط قرمز تولید و انتشار محتوای دیجیتال / در اینفوگرافیک چند ماه گذشته به ۱۶ مورد مهم خطوط قرمز مربوط  تولید و نشر مطالب محتوای دیجیتالی اشاره نموده بودیم...


اینفوگرافیک خطوط قرمز تولید و انتشار محتوای دیجیتال / شمیم بلاگ : در اینفوگرافیک چند ماه گذشته به 16 مورد مهم خطوط قرمز مربوط  تولید و نشر محتوای دیجیتالی اشاره نموده بودیم. با توجه به ایمیل‌ها و درخواست مخاطبین درباره توضیحات بیشتر برای هر مورد بر آن شدیم که دوباره به این خطوط قرمز بپردازیم.

توجه به تولید و نشر محتوای دیجیتالی برخط و برحامل همراه با مطالعه و استفاده از محتوایی که باعث سلامت‌جامعه و خانواده بخصوص کودک‌و‌نوجوان شود. توجه به حفظ هویت‌ملی ، باورها ، آیین‌ها ، زبان‌های قومی و اقلیت‌های دینی همچنین جلوگیری و پرهیز از ترویج ناهنجاری‌های اجتماعی و فرهنگی و ... می‌تواند از موارد حائز اهمیت باشد.


شکا ای شکا  بزرگترین و جامع‌ترین فروشگاه شیرینی سنتی ایرانی
شیرینی‌های سنتی ایرانی را از ما بخرید با قیمت مناسب و ارسال از طریق تولیدکننده‌های هر شهر www.eshoka .ir | .com


خطوط قرمز دیجیتالی در ایران

دانلود اینفوگرافیک

File name: sh59.ir

1831 140

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


         

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شناد ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه سامانه شناد عضو شوید.

مجوز ساماندهی ناشر دیجیتال
هدف از تاسیس سامانه جامع شناد ساماندهی و تسهیل خدمات بهتر و سریع تر به صورت اینترنتی در جهت فروش محصولات دیجیتالی و فرهنگی، نشر دیجیتال و خدمات وابسته به آن بصورت بروز و آنلاین، افزایش سرعت در خدمت رسانی به کاربران، ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد.