شمیم نرم افزار دانش

با دسترسی هکرها به ‌محتوای پیامک‌ های فرد قربانی این امر نیز متصور است که شبکه اجتماعی یا ایمیل قربانی نیز مورد سوء استفاده واقع شود و می‌تواند قربانی را به‌طور کامل از دسترس وی خارج کند...


اطلاعاتتان در معرض خطر است! / شمیم بلاگ: کاربران فضای‌مجازی باید از کلیک‌کردن روی لینک‌های مشکوک و دانلود نرم‌افزار از منابع نامعتبر اجتناب و از نرم‌افزارهای امنیتی برای حفاظت مداوم سیستم‌های خود استفاده کنند.

اطلاعاتتان در معرض خطر است!
اطلاعاتتان در معرض خطر است!
 


شمیم بلاگ/ اپلیکیشن‌هایی با اهداف خاص می‌تواند توسط هکرها طراحی شود و در شبکه‌های اجتماعی با نام‌های تحریک‌آمیز و اغواکننده به اشتراک گذاشته شود که حاوی یک‌بدافزار باشند و با باز کردن آن‌ها امکان افشای اطلاعات شما وجود دارد. همچنین ارسال یک ایمیل آلوده یا جعلی بسیار ساده و بدون دردسر است و یک‌مهاجم به‌سادگی می‌تواند اقدام به ارسال یک ایمیل آلوده کند.


نرم‌افزارهایی وجود دارند که قابلیت دسترسی به‌نرم‌افزار و سخت‌افزار گوشی مثل صندوق پیامک، دفترچه تلفن، دوربین و امکان ذخیره صدا را به‌هکر می‌دهند، به همین دلیل همان‌طور که‌پلیس فتا هشدار می‌دهد، کاربران فضای‌مجازی باید در حفظ و نگهداری اطلاعات خود کوشا بوده و از نصب اپلیکشن‌های نامعتبر خودداری کنند. همه کاربران فضای مجازی باید نرم‌افزارهای امنیتی مانند آنتی‌ویروس و فایروال به روز شده را در دستگاه متصل به اینترنت خود استفاده کنند.


با دسترسی هکرها به‌محتوای پیامک‌های فرد قربانی این امر نیز متصور است که شبکه اجتماعی یا ایمیل قربانی نیز مورد سوءاستفاده واقع شود و هکر می‌تواند با تغییر شماره‌تماس یا ایمیل پشتیبانی، اکانت شبکه اجتماعی قربانی را به‌طور کامل از دسترس وی خارج کند.


فروشگاه محصولات سنتی شُکا

انواع شیرینی های سنتی، چای، زعفران، عسل ایرانی را از ما بخرید و مستقیم درب منزل تحویل بگیرید
ورود به سایت

مجرمان سایبری برای گرفتن قربانی غالباً از راه انتشار تبلیغات و آگهی‌های جعلی با محتوای اغواکننده و موضوعات تامل‌برانگیز و به‌روز جامعه در شبکه‌های اجتماعی مختلف و فضای مجازی سعی در تشویق کاربران به نصب نرم‌افزارهای جاسوسی خود می‌کنند؛ برای مثال آگهی نرم‌افزار افزایش تعداد اعضای کانال یا گروه یکی از موضوعاتی است که بعضی کاربران فضای مجازی اعتماد کرده و به دام مجرمان سایبری گرفتار می‌شوند.


کاربران شبکه‌های اجتماعی به هیچ‌وجه نباید از منابع نامعتبر و نامطمئن اقدام به دانلود، نصب و اجرای نرم‌افزار کنند و لازم است درصورت بروز مشکل و مواجهه با جرائم رایانه‌ای، با مراجعه به پلیس فتا از مشاوره‌ها و راهنمایی‌ کارشناسان جهت رفع‌مشکلات احتمالی استفاده کنند.


البته نصب برنامه‌های نامعتبر و نرم‌افزارهای مخرب از فروشگاه‌هایی مانند گوگل‌پلی هم امکان‌پذیر است. همان‌طور که پیش از این، جعل نرم‌افزارهای امنیتی در ‌گوگل‌پلی توسط نویسندگان بدافزار، منجر شده بود کاربران اطلاعات خود را به این برنامه‌های مخرب بدهند.


سامانه جامع دیجیتالی شناد نیاز روزافزون کاربران

با توجه به نیاز روزافزون کاربران جهت دریافت خدمات به‌صورت الکترونیکی و نیز رشد چشمگیر دسترسی به اینترنت و ارائه خدمات نوین دیجیتالی سامانه جامع دیجیتالی شَناد خدمات خود را به کاربران محترم ارائه می‌نماید.


کلیه تقاضای خدمات و اخذ مجوزهای مربوط به کسب و کارهای اینترنتی با هدف تمرکززدایی در کنار شفافیت و سهولت مراوده سامانه درخواست اخذ مجوز و خدمات به صورت کاملا دیجیتالی صورت می‌گیرد و از طریق پست ارسال می‌گردد.


شمیم نرم افزار دانش (شَناد) به عنوان ناشر دیجیتال جهت اخذ مجوزهای دیجیتالی جهت نشر نرم‌افزار آموزشی، کودک، مذهبی، تخصصی و... کتاب الکترونیکی، اپلیکیشن برخط و برحامل، مجوز نماد اعتماد الکترونیکی و ساماندهی مجوز شامَد و شابَک برخط و بر حامل و... آمادگی خود را اعلام می‌دارد.

 

 

 سامانه جامع دیجیتالی شَناد شفافیت در کنار نوآوری فناوری‌های نوین دیجیتالی

 روابط عمومی شمیم نرم افزار دانش 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


         

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شناد ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه سامانه شناد عضو شوید.

مجوز ساماندهی ناشر دیجیتال
هدف از تاسیس سامانه جامع شناد ساماندهی و تسهیل خدمات بهتر و سریع تر به صورت اینترنتی در جهت فروش محصولات دیجیتالی و فرهنگی، نشر دیجیتال و خدمات وابسته به آن بصورت بروز و آنلاین، افزایش سرعت در خدمت رسانی به کاربران، ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد.