شناد

حضور موسسه فرهنگی دیجیتالی شمیم نرم افزار دانش در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در تاریخ 13 تا 23 اردیبهشت ماه 1396 در مجموعه شهر آفتاب ...


 

حضور موسسه فرهنگی دیجیتالی شمیم نرم افزار دانش در نمایشگاه بین‌المللی کتاب در تاریخ 13 تا 23 اردیبهشت ماه 1396 در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب ،  بخش ناشرین دیجیتال صورت پذیرفت.

 


در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در شهر آفتاب محصولات تخصصی و آموزشی تولیدشده این موسسه و همچنین نرم افزارهایی که ناشر اثر شرکت‌های مرتبط بودیم به معرض عموم قرار گرفت. پرتال‌های وابسته به این موسسه نظیر شمیم عشق ، شمیم وب ، شمیم دانلود ، شمیم بانک ، شمیم کلیپ بصورت بروشور به علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان ارائه گردید. همچنین رونمایی از استارت‌آپ منحضرفرد فروشگاه جامع اینترنتی و آنلاین شکا | ای شکا در زمینه شیرینی‌های سنتی ایرانی برای اولین بار در این نمایشگاه صورت پذیرفت. با توجه به بسترهای موجود فروش محصولات این موسسه و شرکت‌های وابسته با تخفیفات ویژه و هدایای مربوط به آن ارائه گردید. در این نمایشگاه با توجه به حیطه کتاب ، مجموعه نرم افزارهای کتاب الکترونیکی با کوپن های حمایتی ارائه گردید که با استقبال فراوانی همراه بود.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


          

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شناد ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه سامانه شناد عضو شوید.

مجوز ساماندهی ناشر دیجیتال
سال رونق تولید
هدف از تاسیس سامانه جامع شناد ساماندهی و تسهیل خدمات بهتر و سریع تر به صورت اینترنتی در جهت فروش محصولات دیجیتالی و فرهنگی، نشر دیجیتال و خدمات وابسته به آن بصورت بروز و آنلاین، افزایش سرعت در خدمت رسانی به کاربران، ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد.