شناد
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

حضور موسسه فرهنگی دیجیتالی شمیم نرم افزار دانش و پایگاه فرهنگی شمیم‌عشق در دهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال در تاریخ 3 تا 7 آبان ماه 1395 ...


 

حضور موسسه فرهنگی دیجیتالی شمیم نرم افزار دانش و پایگاه فرهنگی شمیم‌عشق در دهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال در تاریخ 3 تا 7 آبان ماه 1395 در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) ، در سالن شبستان غرفه 32 بخش ناشرین دیجیتال عمومی صورت پذیرفت.

 


در دهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال محصولات تخصصی و آموزشی تولیدشده این موسسه و همچنین نرم افزارهایی که ناشر اثر شرکت‌های مرتبط بودیم به معرض عموم قرار گرفت. پرتال‌های وابسته به این موسسه نظیر شمیم عشق ، شمیم وب ، شمیم دانلود ، شمیم بانک ، شمیم کلیپ بصورت بروشور به علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان ارائه گردید. با توجه به بسترهای موجود فروش محصولات این موسسه و شرکت‌های وابسته با تخفیفات ویژه و هدایای مربوط به آن ارائه گردید.

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


          

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شناد ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه سامانه شناد عضو شوید.

مجوز ساماندهی ناشر دیجیتال
سال رونق تولید
هدف از تاسیس سامانه جامع شناد ساماندهی و تسهیل خدمات بهتر و سریع تر به صورت اینترنتی در جهت فروش محصولات دیجیتالی و فرهنگی، نشر دیجیتال و خدمات وابسته به آن بصورت بروز و آنلاین، افزایش سرعت در خدمت رسانی به کاربران، ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد.