شناد
 Farsi | English | Russian | Arabic

با تشکر از حسن انتخاب شما خواهشمند است قبل از استفاده از سرویس‌های سامانه جامع دیجیتالی شناد | shanad موارد زیر را به دقت مطالعه نموده تا بتوانید بصورت بهینه و آسان از آن بهره‌برداری نمایید.


- هدف از راه‌اندازی سامانه جامع دیجیتالی شناد | shanad

این مرکز بر پایه فناوری دیجیتالی و خدمات کاملا الکترونیکی راه اندازی شده است و هدف آن بر پایه اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی بر بستر فرهنگ ناب ایران اسلامی و با توجه به شعار اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال تاسیس شده است و بر این اساس تولید ملی را سرلوحه کارهای خود قرار داده است. قابل ذکر است که کلیه محصولات این سامانه از تولیدات ایرانی می‌باشد و مشتریان در کانون توجه این مرکز قرار دارند. از امکان جستجو گرفته تا امکان مقایسه‌ی کالاها، از «تضمین قیمت»، «ضمانت بازگشت»، تخفیف‌های‌ مختلف گرفته تا ارسال رایگان، همه و همه بر مشتری محوربودن سامانه جامع دیجیتالی شناد | shanad  در عرصه تجارت الکترونیک دلالت دارند.


- تعریف کاربر:

کاربر سایت به شخصی گفته می‌شود که اطلاعات کاربری خود را در فرم ثبت نام درج کرده و به سن قانونی ۱۸ سال رسیده باشد و به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از امکانات خدمات شناد | shanad  اقدام نماید.

 ۱- کاربران محترم، ورود به سامانه و استفاده از پروفایل شخصی و کلیه خدماتی که این وب سایت در اختیار شما گذاشته است به این معنا می‌باشد که شما تمام قوانین وب سایت شناد را قبول کرده و به آن عمل می‌نمایید.

 ۲- هر گونه تغییر در رویه و یا سیاست‌های اعمالی در سامانه اینترنتی شناد | shanad  فقط در همین وب سایت در معرض دید کاربران قرار می‌گیرد و به روز رسانی می‌شود .

 ۳- محصولات ارائه شده در وب سایت سامانه از معتبرترین تولیدکنندگان ایرانی و دارای مجوز‌های مربوطه و معروف‌ترین برند‌های ایرانی عرضه گردیده است و شما می‌توانید با استفاده از فایل‌های تولیدکنندگان برند مورد نظر خود را انتخاب کرده و بر روی آن کلیک نمایید و محصولات انتخاب شده را مشاهده نمایید.

 ۴- کلیه قوانین این سامانه برطبق اصول قوانین‌جمهوری اسلامی و قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف‌کننده می‌باشد و کاربران موظف به رعایت آن می‌باشند.


- تعهدات سامانه جامع دیجیتالی شناد

۱- این مرکز موظف به پاسخ به کاربرانی است که از طریق تیکت و ارتباط آنلاین و یا تلفن‌هایی که در پروفایل خود ذکر نموده اند، تماس حاصل می‌گردد و کلیه مکاتبات و پاسخ‌های سامانه اینترنتی شناد | shanad فقط از این طریق امکان‌پذیر می‌باشد.

۲- کلیه مکاتبات و یا تماس با کاربران فقط از طریق درخواست تیکت و گفتگو و مشاوره قبل از خرید صورت می‌پذیرد.

۳- این مرکز متعهد به حریم خصوصی کاربران می‌باشد و حفاظت از آن را وظیفه خود می‌داند و به آن احترام می‌گذارد .

۴- کاربران، مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر‌گونه استفاده از مشتقات سامانه و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هرگونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع‌آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نبوده و کلیه این حقوق به صراحت برای شناد محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات این مرکز ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

۵- کلیه سفارشات ثبت‌شده، دارای ارسال کد و پیش فاکتور می‌باشد و بر اساس آن در صف پردازش قرار می‌گیرند.

۶- این مرکز جهت ارسال و تحویل سفارشات ثبت‌شده نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد لذا در صورتی که موجودی محصول مورد نظر کاربر، به پایان رسیده باشد حق کنسل کردن سفارش مورد نظر کاربر را دارد و می‌تواند در صورت موافقت و مشاوره در این زمینه با کاربر ، محصول دیگری را جایگزین آن نماید و در غیر این صورت می‌تواند مبلغ وجه واریزی کاربر را مسترد نماید .

۷- سامانه مجاز است در صورت اتمام محصول یا کالای موردنظر کاربر وجه پرداختی کاربر را در ظرف مدت ۴۸ الی ۷۲ ساعت کاری مسترد گرداند.

۸- فاکتور فروش محصولات از طریق وب‌سایت سامانه اینترنتی شناد | shanad قابل دریافت می‌باشد و یا به درخواست کاربر از طریق ایمیل یا پیامک برای کاربران ارسال می‌گردد .

۹- کاربران حداکثر تا دو روز بعد از ثبت سفارش و تحویل اجناس، فرصت دارند درخواست ارسال فاکتور را ثبت کنند و یا از طریق سایت سامانه رویت نمایند . 

۱۰- سفارش‌هایی که دارای حداقل یک کالا از تولیدکنندگان باشند و تا ساعت ۱۷ هر روز کاری نهایی شوند ، حداقل ۱ الی ۵ روز بعد (طبق زمان تحویل اعلام‌شده در سایت) در تهران و شهرستان‌ها، ارسال خواهند شد.

تبصره: توجه داشته باشید روزهای پنجشنبه بصورت نیمه وقت و روزهای جمعه و تعطیلات رسمی جزء روزهای پستی برای ارسال محاسبه نمی‌گردد. همچنین در اسفندماه ، روزهای منتهی به عید نوروز معمولا زمان ارسال پستی ۱ تا ۳ روز تاخیر خواهد داشت.


- تعهدات کاربر:

۱- کاربران باید هنگام سفارش کالای موردنظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پی‌گیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط کاربر، به منزله مورد تایید بودن صحت آن‌ها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، این مرکز جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت‌سفارش می‌تواند از کاربر، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند. همچنین، کاربران می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل‌گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

۲- با توجه به ثبت‌سیستمی سفارش، به هیچ‌عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتوری که به نام شخص حقیقی صادر شده، به نام شخص حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت‌سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند و اگر نیاز دارند که فاکتور به نام حقوقی برای آن‌ها صادر شود،هنگام ثبت‌سفارش خود،با انتخاب گزینه " تکمیل اطلاعات حقوقی " و وارد کردن مشخصات سازمان موردنظر، برای خرید سازمانی و دریافت فاکتور‌ رسمی اقدام کنند.

۳- مرکز برای سهولت در انتخاب کاربران اقدام به تصویر محصولات تولیدکنندگان در این سامانه نموده است در صورت ثبت‌سفارش از طرف کاربر و ارسال محصول از طرف شناد ، در صورتی که محصول با تصویر مورد نظر مغایرت دارد مراتب را به شماره‌های داده شده در فاکتور، اعلام نمایید تا در صورت مغایرت به رفع آن اقدام گردد قابل ذکر می‌باشد محصول موردنظر نباید از نظر فیزیکی ایرادی داشته باشد و درب آن و یا لیبل آن بازشده باشد در صورتی که موارد فوق مراعات گردد قابل پی‌گیری می‌باشد. 


- تعهدات تولیدکنندگان:

مسئولیت‌های مربوط به کیفیت کالا و محصول، قیمت، شرایط و ارسال و هم‌چنین خدمات‌ پس از فروش محصول برعهده تولیدکنندگان است.


- نظرات کاربران:

سامانه جهت نظرات و انتقادات و پیشنهادهای کاربران اقدام به بخش نظرات کاربران نموده است کاربران می‌توانند با توجه به مقررات و قوانین سایت نظرات و امتیاز خود را در رابطه با محصولات تولیدکنندگان، اعلام‌نمایند. با توجه به این که نظرات شما به تولیدکنندگان محصولات ایرانی منتقل می‌شود لذا از کاربران درخواست می‌شود برای با کیفیت‌شدن محصولات و هم‌چنین تشویق تولیدکنندگان به رقابت سالم نظرات و امتیاز خود را به‌طور شفاف منعکس نمایند .


- روش و شرایط و قوانین نظرات کاربران :

۱- فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش از حد معمول، کشیدن حروف یا کلمات، استفاده‌ی مکرر از یک حرف یا کلمه، شکلک و اموجی در متن خودداری کنید.

۲- برای نظر یا نقد و بررسی از شرکت تولیدکننده و یا محصول موردنظر خود عنوانی متناسب با متن انتخاب کنید. یک عنوان خوب کاربران را برای خواندن نظر شما ترغیب خواهد کرد.

۳- نقد کاربران باید شامل قوت‌ و ضعف‌های محصول در استفاده‌ی عملی و تجربه‌ی شخصی باشد و مزایا و معایب کالا و محصول به‌ صورت خلاصه و تیتروار در محل تعیین‌شده درج شود. لازم است تا حد ممکن از مبالغه و بزرگ‌نمایی مزایا یا معایب محصول مورد‌نظر خودداری کنید.

۴- نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد؛ بلکه به‌طور واقع‌ بینانه معایب و مزایای هر محصول را بررسی کند.

۵- با توجه به تفاوت در سطح محصولات مختلف و تفاوت عمده در قیمت‌های آنها، لازم است نقد و بررسی هر محصول با توجه به قیمت آن صورت گیرد؛ نه به‌ صورت مطلق.

۶- جهت احترام‌ گذاشتن به وقت بازدیدکنندگان سایت، لازم است هنگام نوشتن نقد، مطالب غیرضروری را حذف کرده و فقط مطالب ضروری و مفید را در نقدتان لحاظ کنید.

۷- با توجه به ساختار بخش نظرات،از سوال‌ کردن یا درخواست راهنمایی در این بخش خودداری کرده و سوال یا درخواست راهنمایی خود را در بخش ارسال تیکت یا پشتیبانی آنلاین مطرح کنید.

۸- کاربران ارسال‌کننده‌ی نظر موظف‌اند از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کنند. بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از کلمات نامناسب، باعث تاییدنشدن نظر کاربر می‌شود.

۹- قسمت نظرات سایت، با تالارهای گفتگو (فروم) متفاوت است؛ لذا برای حفظ ساختار، مباحث خارج از چهارچوبی که حالت بحث و گفتگو دارد، تایید نخواهد شد.

۱۰- تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند؛ لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانب‌دارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظردهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد کنید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کرده و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار کند.

۱۱- با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن، نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت کنید. دقت داشته باشید تا جای ممکن از هرگونه لینک‌دادن (فرستادن) دیگر کاربران به سایت‌های دیگر و درج ایمیل یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.

۱۲- تنها نظراتی تایید خواهند شد که مرتبط با محصول موردنظر باشند؛ لذا بحث‌های متفرقه با محصول را مطرح نکنید.

۱۳- کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخش را در قسمت مربوط اعلام کنند؛ لذا هیچ‌گونه نقدی را خدمات سایت در قسمت نظرات ننویسید.

۱۴- مسائلی را که از آن اطمینان ندارید، به‌هیچ‌وجه در نظرات ثبت نکنید؛ هم‌چنین از بازنشر شایعات درباره‌ی محصولات جدا خودداری کنید.

۱۵- بهتر است مطالبی در این بخش ثبت شود که برای بازدیدکنندگان سایت مفید باشد؛ لذا از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیرمرتبط یا غیرضروری در این بخش پرهیز کنید.

۱۶- لازم است نظرات خود را به صورت نگارشی ثبت‌کرده و از کوتاه‌کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره تا جای ممکن خودداری کنید. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه‌ی تایید نظرات کاربران است.


- شرایط ارسال‌تیکت و پشتیبانی:

۱- بهتر است ارسال‌تیکت و درخواست پشتیبانی کوتاه و مختصر باشد.
۲- پرسش خودتان را فقط یک‌بار تیکت نمایید و برای هر سوال بصورت جداگانه درخواست نمایید.
۳- توجه داشته باشید که نظر یا ارسال‌تیکت و درخواست پشتیبانی فقط باید در رابطه با کالا باشد، بنابراین سوال درباره خرید یا سفارش همچنین استفاده از پشتیبانی قبل از خرید از طریق گفتگوی آنلاین و ارسال پیام آن ارتباط برقرار نمایید. 


- سیاست قیمت‌گذاری:

۱- سیاست قیمت‌‏گذاری مبتنی بر اصول مشتری‌ مداری و احترام به حقوق مصرف‌کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در سامانه شناد | shanad قیمت‏‌های خرده فروشی است که توسط تولید‏کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است.


۲- هزینه‏‌های بسته‌بندی، ارسال و بیمه حمل‌کالا، بسته به شرایط سفارش که در فرم سبدخرید اطلاع‌‌‏رسانی می‌‏شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود. قابل تذکر می‌باشد نحوه سیاست‌گذاری محصولات برعهده این مرکز می‌باشد.

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید:


          

با خبر شدن از جدیدترین محصولات با عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از جشنواره تخفیفات شناد ، جدیدترین محصولات و طرح های ویژه فروش در خبرنامه سامانه شناد عضو شوید.

مجوز ساماندهی ناشر دیجیتال
سال رونق تولید
هدف از تاسیس سامانه جامع شناد ساماندهی و تسهیل خدمات بهتر و سریع تر به صورت اینترنتی در جهت فروش محصولات دیجیتالی و فرهنگی، نشر دیجیتال و خدمات وابسته به آن بصورت بروز و آنلاین، افزایش سرعت در خدمت رسانی به کاربران، ایجاد فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی در جهت یک حرکت جمعی، اراده ملی و نهضتی همگانی از اهداف این مرکز می‌باشد.